Konut, ticari ve endüstriyel müşteriler için Panjur,Doğrama bakım ve tasarım hizmetleri sunuyoruz .

Egeser Yapı Hakkımızda

Aluminyum Doğrama

İzmir’de kurulmuş olan Egeser Yapı firmamızın, ürünleri arasında bulunan alüminyum ısı yalıtımlı ve yalıtımsız doğrama, kapı pencere, PVC doğrama, cam sistemleri, PVC monoblok panjur, alüminyum dıştan takma panjur, detay panjur, garaj kapıları, kepenk sistemleri, katlanır cam, cam balkon, alüminyum korkuluk, küpeşte stor, pileli ve sürme sineklik sistemleri yer almaktadır.

Bu ürünleri müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine en uygun şekilde, kendi yuvamıza uyguladığımız gibi uygulamayı bir görev ve sorumluluk olarak görüyoruz. EGESER YAPI yenilikleri yakından takip ederek çağdaş,estetik tasarım uygulamalarına deneyimlerinide birleştirerek,kaliteden ve dürüslükten ödün vermeden hizmetlerini sunmaya devam edecektir.

Deneyimli kadromuz, uzman teknik ekibimiz ve ürünlerimizle ilgili ihtiyaçlarınızda çözüm ortağı olmayı sürdüreceğiz. Panjur yaşam alanlarınızda estetik görünümü dışında sağladığı konfor ile güneş ışığı ve tozdan ve kötü hava şartlarından korunma sağlar. Ayrıca görüntüsü ile hırsızlık olaylarına karşı koruma sağlar. Firmamız EGESER YAPI İzmir merkez olmak üzere tüm ilçelerine panjur satış bakım onarım ve montaj servis hizmeti sunuyor. Her türlü yapıya kolaylıkla uygulanabilen panjur sistemi eviniz veya işyerinizin mükemmel tamamlayıcısı olmaktadır.

Panjur sistemlerimiz her türlü kapı ve pencelerinize uygulanabilir ve kötü hava şartlarından eviniz etkilenmez. İzmir ili motorlu panjur, elektrikli panjur, monoblok panjur, dıştan takma panjur, otomatik panjur ihtiyaçlarınızda firmamız ile iletişime geçerek panjur fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Panjur sistemleri plastik veya alüminyumdan üretilmektedir. Pencere ile aynı kaplama ve renkte uygulama imkânı olanağı sunmaktadır.

Yaşadığınız ortamları daha güvenli ve konforlu hale getiren panjur içerisinde yer alan poliüretan köpük sayesinde ısı yalıtımı sağlayarak evinizde veya işyerinizde enerji tasarrufu sağlar. Alüminyum panjurlar manuel ve motorlu olarak yapılabilmektedir.İzmir ilimizin son yıllarda ekonomik açıdan hamle yapması nedeni ile ilimizde bir çok panjur firması, panjur şirketi veya panjur imalatçısı ihtiyacı oluşmuştur bu alanda hizmet veren bir çok panjur firmaları mevcut buda İzmir halkının panjur sistemlerini yaptırmak için karşısına birçok firma çıkması araştırarak en uygun panjur fiyatı alabilme ve firma seçme hakkına sahiptir firmamız izmir panjur satış montaj bakım ve servis hizmetleri ile zamanında sorunsuz hizmet vermekte ve müşterilerimize en uygun panjur fiyatları sunarak işinde tecrübeli kadrosu ile tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet sunmayı kendine görev edinmiştir.

Firmamız aynı zamanda winblock çocuk ve evcil hayvan güvenlik sistemleri izmir bayii olarak çocuklarınızın ve kedi köpek gibi evcil hayvanlarınızın pencere ve balkonlardan düşmemesi için file ve ağ sistemleri satış ve uygulama hizmeti vermektedir. Winblock izmirde winblock pets ve çocuk ürünü olarak her türlü ürürn satış ve montaj uygulaması yapmaktayız İzmir panjur sistemleri üzerine hizmet veren firmamız ile mail veya telefon yolu ile irtibata geçerek en uygun panjur fiyatları alabilirsiniz.

Firmamız deneyimli kadrosu ile siz değerli İzmir halkına panjur tamir bakım servis hizmeti sunmaktadır. İzmir Panjur şirketi, İzmir panjur firması, motorlu panjur, kumandalı panjur, otomatik panjur, butonlu motor, alüminyum panjur, alüminyum ithal panjur, İzmir panjurcu, İzmir panjur servisi, İzmir panjur tamiri, Otomatik panjur tamiri İzmir, İzmir garantili panjur servisi, İzmir elektrikli panjur, İzmir Panjur yapan, Panjur yapan yerler, Panjur ustası, İzmir panjur firması, İzmir panjur şirketi, İzmir panjur fiyatları, izmir panjurcular

 

Style Selector

Layout Style

Background Image